Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Volejbal - o akcích

Znovu o "Zlaté trenýrky"

publikováno 10.04.2014

S jarem tradičně přicházejí volejbalové turnaje. O "Zlaté trenýrky" se letos hrálo už po šestnácté. Je to neuvěřitelné, ale už vlastně pomalu čekáme na to, až na náš turnaj přijede hrát syn nebo dcera některého z prvních účastníků.

Letošní ročník byl v mnohém podobný tomu loňskému. Opět počet týmů omezen na šest. Opět kvóta brzy naplněna. Opět jeden z přihlášených týmů nepřijel. Opět se ale i tak hrálo v šesti týmech, neboť jedno z družstev nasadilo i béčko. Všechny čtyři celky, které hrály loni i letos, obsadily v obou ročnících stejná místa.

To tedy platí i pro náš tým, takže opět šesté místo. Znovu se nic moc lepšího nedalo čekat, neboť ještě před týdnem nebylo jasné, jestli vůbec družstvo nějak smontujeme. Nakonec se dalo dohromady devět kluků, kteří sice nemají volejbalové dovednosti (neboť většina z nich vůbec nechodí na tréninky), ale neschází jim odvaha. Naši školu reprezentovala sestava Aleš BotezatuJakub IvanJaroslav KubaAdam LancLukáš PetrekČestmír PetrošDominik RajwaVáclav RautenkrancTomáš Válek.

Ve srovnání s předchozími ročníky se kvalita jednotlivých týmů velmi vyrovnala. Bohužel je to tím, že poklesla úroveň těch nejlepších. Tentokrát nebyl k vidění žádný perfektně organizovaný tým se skvělými smečaři. Systémově hrály nejvyspělejší volejbal Głuchołazy, nicméně po dobrém příjmu a nahrávce obvykle následovalo odbití přes síť prsty. Vrbenské áčko většinou také "vědělo, co dělá", navíc mu pomáhaly tenisové servisy s rotací. U dalších družstev šlo spíše o bojovnost, ze které se občas urodila pěkná akce. Naši kluci ve skupině vyhráli nad Osoblahou, ale potom už se výsledkově nedařilo.

Kompletní výsledky turnaje  jsou uloženy "do historie" - zde.

Konečné pořadí:

1. Gimnazjum nr 1 Głuchołazy
2. ZŠ Vrbno pod Pradědem A
3. ZŠ Vrbno pod Pradědem B
4. ZŠ a MŠ Osoblaha
5. ZŠ Rýmařov
6. ZŠ Zlaté Hory

Kalendář akcí

« 08 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení

Anketa

Tyto stránky sleduji kvůli dění:

  v orientačním běhu
173 (53,9%)

  ve volejbalu
119 (37,1%)

  v orientačním běhu i volejbalu
29 (9,0%)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz