Úvod » Volejbal - o akcích

Sako poprvé na Hanou

publikováno 21.04.2014

Jako obvykle pět dní po chlapeckém turnaji "O zlaté trenýrky" hrála děvčata svůj turnaj "O putovní sako". Tento turnaj se hrál po čtvrté v mikulovické hale, celkem se hrálo už po čtrnácté. (Přičteme-li ke čtrnácti ročníkům dívčích turnajů šestnáct ročníků chlapeckých turnajů, dojdeme k neuvěřitelnému "kulatému" číslu.)

Letos se přihlásilo devět družstev a hlavně všichni přihlášení opravdu přijeli. Na rozdíl od chlapeckého turnaje bylo mezi nejslabším a nejsilnějším celkem obrovské výkonnostní rozpětí, ale každý tým měl o co bojovat. Jednu výkonností skupinu tvořila Osoblaha a Zlaté Hory B - družstva, která se přijela podívat, jak vypadá volejbal. Družstva se během turnaje trochu "otloukla" a jejich vzájemný zápas předkola neměl sice volejbalovou kvalitu, ale byl nesmírně dramatický. O poznání výš byla trojice Krnov, Głuchołazy a Zlaté Hory A. Tam už bylo poznat, že se volejbalu věnují a ve hře těchto družstev se nepravidelně střídaly pěkné momenty s velkými chybami. A nejlepší čtveřice už hrála opravdový volejbal na výborné úrovni. Přičemž vyrovnanou trojici Strzelin, Nysa a Paczków viditelně převyšoval precizně a tvrdě hrající Přerov. Kompletní výsledky turnaje jsou zde.

Konečné pořadí:

1. ZŠ Přerov, Velká Dlážka
2. Publiczne Gimnazjum Paczków
3. Gimnazjum nr 1 Nysa
4. Gimnazjum nr 2 Strzelin
5. ZŠ Zlaté Hory A
  Gimnazjum nr 1 Głuchołazy
  Gymnázium Krnov
  ZŠ a MŠ Osoblaha
9. ZŠ Zlaté Hory B

Naše družstva hrála ve složení: "Áčko" Adriana Jakešová, Terka Novotná, Kamila Petrošová, Dája Řeháčková, Jana Šeráková a Nikola Tomaštíková. "Béčko" Hanka Bastlová, Sára IliadisováJana Kořenková, Míša KlimešováMagda Prejdová, Magda Staňková, Kristýna Šaffová, Sysa Tománková a Mája Tomaštíková.

Při organizaci turnaje velmi pomohli Mája Janíčková, Lucka Pichová, Jirka Babák, Stanislav Novotný a Pavel Macháček, kterým tímto děkuji. Zvláštní poděkování patří řediteli ZŠ Mikulovice Romanu Šťastnému a řediteli GCSiR Paczków Radku Napieraczovi.

 

 

Kalendář akcí

« 01 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce

Anketa

Tyto stránky sleduji kvůli dění:

  v orientačním běhu
174 (54,0%)

  ve volejbalu
119 (37,0%)

  v orientačním běhu i volejbalu
29 (9,0%)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery