Úvod » Pel-mel

Restart po roce

publikováno 29.06.2015

Tyto stránky jsou v provozu od začátku roku 2009 a pět let víceméně pravidelně mapovaly dění ve zlatohorském orienťáku a volejbalu. Během této doby si vypracovaly jakousi pozici a docela slušnou sledovanost coby oficiální web zejména orienťáků. Ale i volejbalových informací bylo požehnaně.

Jenže pak nějak přišla ztráta energie, motivace a prostě už nebylo tolik chuti pro to, najít si čas na administraci. Zkrátka od loňského června byl ještě jakžtakž veden kalendář závodů, čili "informace před", ale zmizely "informace po", tedy zprávičky o turnajích a závodech. Fotky se objevily velmi příležitostně.

Za ten rok vše běželo víceméně normálně.

Holky volejbalistky odehrály celkem na úrovni Krajské kolo Moravskoslezského kraje, okresní a krajské kolo škol, Putovní sako a nějaké přáteláky v Głuchołazech. Dospělí uspořádali (možná poslední) Absolut Mix, objeli pár turnajů a hráli dvě okresní souteže - mixy a mixveterány. Mají svůj informační web, ale i tam bohužel to prvotní nadšení trochu opadlo.

Orienťáci dokončili sezónu 2014 a rozjeli sezónu 2015. Základem jsou pro nás tradičně závody Hanáckého žebříčku, Moskvovi závodí na Východočeských oblasťácích, někteří závodníci jezdí na Moravská béčka (B licenci mají Klára, Terka, Erik), občas máme nějaké zajímavé výsledky z Veteraniád, sportovně-společenským vrcholem je M ČR a Veteraniáda štafet a klubů. Nechybí výjezdy na prázdninové vícedenky, Jirka se snaží pohnout se skupinkou žáků, výrazně jsme posílili v sekci starších veteránů, dorostenky se s využitím hostování zúčastňují závodů ČPŠ. Zúčastnili jsme se několika soustředění včetně tradičního Silva Campu na Habině a skvělé Orienteering Academy při WUOC 2014.

Letos by štafety a družstva (tentokrát ve Vracově) mohly být pro nás opravdu zajímavé a námi relativně slušně obsazené. Erik by se mohl vejít do výběru žactva, Klára s Terkou by s klíčovým přispěním Romči mohly běžet mezi dorostenkami. A kromě již tradičního družstva mladších veteránů bychom mohli mít i družstvo starších veteránů.

No, snad se mi vrátila aspoň trocha publikační energie, snad mi aspoň občas pomůžou i ostatní. Zatím jsem vše psal sám, tak ani nepodepisoval, když byl autor jasný. Počínaje tímto článkem začínám články podepisovat, v naději, že bude přispěvatelů víc.

Tomis

Kalendář akcí

« 01 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení

Anketa

Tyto stránky sleduji kvůli dění:

  v orientačním běhu
174 (54,0%)

  ve volejbalu
119 (37,0%)

  v orientačním běhu i volejbalu
29 (9,0%)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz