Úvod » Volejbal - o akcích

1. kolo Krajského přeboru žaček

publikováno 18.10.2015 (aktualizováno 22.10.2015)

Hned dva týdny po kvalifikaci se hrálo první kolo krajského přeboru. My jsme se v kvalifikaci jako poslední vecpali do čtvrté výkonnostní skupiny ze šesti. Samozřejmě jsme věřili, že ve skupině D můžeme něco uhrát, ale trochu jsme se obávali, aby nebyla výrazně nad naše síly.

Hrálo se v Krnově a kromě domácího týmu byli našimi soupeři ještě Ostrava B a Frýdek-Místek C. Holky zabojovaly, velmi dobře podávaly, během zápasů se naučily některé věci, které nám na trénincích moc nejdou. Ve všech zápasech měly výborné úvodní sety. Prostě dobrý turnaj, skvělá zkušenost ve skupině D, jen výsledkově to nevyšlo a pro další turnaj sestupujeme do skupiny E.

Prvním soupeřem byl TJ Sokol Frýdek-Místek C. V některých činnostech jsme byli znatelně slabší a celkově hrál náš soupeř uspořádanější volejbal, ale přesto se nám podařilo získat set. 1:2 (25:22, 8:25, 10:15)

Druhý zápas jsme hráli s týmem TJ Krnov. Ten nám byl výkonnostně nejblíž. Utkání bylo bojovné, vypjaté, plné zvratů, bohužel jsme opět prohráli 1:2 (27:25, 20:25, 15:17).

Končili jsme zápasem s celekm TJ Ostrava B a už jen teoretickou šancí na záchranu ve skupině D. Opět výborný první set, prohraný až v koncovce minimálním rozdílem, ve druhém už došly síly. Takže 0:2 (23:25, 12:25).

Tabulka naší skupiny je zde.

Reprezentovaly nás Radka Gotthardová, Sára Iliadisová, Míša Klimešová, Denča Moková, Terka Novotná, Kika Šaffová, Bára Šťastná, Sysa Tománková a Mája Tomaštíková.

Našimi příštími soupeři budou TJ Sokol Palkovice, TJ Sokol Frýdek-Místek D a TJ Ostrava C. Další kolo se hraje v neděli 15. listopadu.

T.N.

Aktualizace 22.10.: Nemám žádné informace přímo z krajského svazu nebo z jiných klubů. Pouze čekám, co se objeví na oficiálním webu. Teď to vypadá, že v soutěži přibylo další družstvo, což trochu posouvá skupiny. Prakticky by to mělo znamenat, že ze skupin C, D a E se jenom postupuje a nikdo nesestupuje. My bychom tedy už podruhé měli "po haluzi" zůstat ve skupině D. Takže zůstává TJ Sokol Frýdek-Místek C, TJ Krnov a TJ Zlaté Hory. Do skupiny C postupuje TJ Ostrava B, ze skupiny E postupuje do déčka TJ Frenštát pod Radhoštěmzde

« 12 / 2018 »
Nejlevnější povinné ručení