Originál kolekce na Zoot.cz

Middlový oblasťák v Konici

publikováno 09.05.2017

Duben zakončil 4. závod HŽJ, který se běžel 29.4. u Benešova. Pořadatelé mezi již známými rozsáhlými lesními plochami našli malý lesík, který dříve nebyl zmapován.

A vybrali dobře. Solidní mapa + stavba tratí, která vysbírala nejzajímavější místa = pěkný middle. Takový typický hanácký, porostový a dokonce i nějaká skalka se našla.

Náš klub reprezentovalo deset závodníků a získali jsme dvě medailová umístění. Zvítězil Baboš (H65), druhá byla Terka (D18). Další výsledky: 7. Hanka Z. (D16), 13. Eva (D45), 14. Tomáš Z. (H45), 15. Jitka N. (D45), 25. Silvie (D35), 27. Tomis (H21), 28. Klára (D21). V kategorii P běžela Diana Kubíčková.