Originál kolekce na Zoot.cz

Áčka v Pusté Polomi

publikováno 13.09.2017

Celostátními závody začala podzimní sezóna. AOP organizovalo áčka (a pochopitelně i béčka a céčka) u Pusté Polomi. Prostor si pamatuji z 80. let jako hodně zarostlý (mapy se jmenovaly Zelený potok 1, 2 ..) a nikterak orientačně výjimečný. Takže jsem neměl vysoká očekávání.

Nová mapa vypadala, že je možná až příliš podrobná, že by jí slušela větší míra generalizace, ale všechny ty malinkaté barevné fleky opravdu důkladně a hlavně přesně znázorňovaly situaci a nakonec z toho byly hodně pěkné závody. Při sobotním longu se i na delších postupech překvapivě hodně běhalo rovně, a nedělní middle byl takový typicky porostový.

Nás závodilo devět. V áčkové kategorii Romča, v sobotu byla DISK a v neděli 30. V béčkových kategoriích jsme zaznamenali některé pěkné výsledky. Klára 2. a 5. místo, Standa 4. a 3., Baboš 8. a 2., Terka 8. a 4., Tomis 16. a 19., Erki 23. a 25. místo. Jitka (14. a 21. místo) a Tom (24. a 16. místo) běželi v sobotu céčka a v neděli béčka. Výsledky sobota a neděle.

Těmito závody byl uzavřen letošní Žebříček B - Morava. O našich celkových výsledcích bude příští krátký článek.