Úvod » Volejbal - o akcích

Soustředění v Hlučíně

publikováno 15.07.2018

Po letech se před námi objevila možnost volejbalového soustředění. (Nikdy jsme neměli tolik hráček ani tolik organizátorů, že by mělo smysl pouštět se do soustředění samostatně, vždy jsme se buď k někomu přifařili nebo jsme jeli 50/50.) A kupodivu, tentokrát jsme se nedali dohromady ani s Paczkowem, ani s Nysou, ani s Głuchołazy. :-) Na své soustředění nás na dny 9. - 13. července pozval TJ Hlučín.

Prvotní zájem ze strany holek byl obrovský, když došlo na přihlášky, zůstala čtyři děvčata. A když začala mít Bea problém se zády, zůstali jsme ve složení tři hráčky (Radka, Katka a Natka) a jeden trenér. Díky téměř celé sezóně společně strávené v jedné skupině, jsme s Hlučínem nějaký vztah navázali. Přesto jsme samozřejmě tak úplně nevěděli, do čeho jdeme.

Skutečnost naprosto předčila naše očekávání. Pět prima dní naplněných množstvím různých aktivit, navazování nových kamarádství, spoustou zábavy, tvořením zábavy pro ostatní, trochou přemýšlení (je to opékání párků, tekoucí řeka nebo snad medvěd na stromě? :-)) ... a jen tak jakoby mimochodem i volejbalové tréninky. Prostě paráda, některým se už teď stýská po atmosféře a nových kamarádech.

Někteří s hlučínským klubem pojedou i na soustředění do Německa a už teď přemýšlíme, jak spolupráci dál rozvíjet. Něco už se chystá.

TN