Originál kolekce na Zoot.cz

Žebříček B - Morava u Luhačovic

publikováno 19.06.2022

Třetí červnový víkend byl rezervován pro dvojzávody žebříčku B. Pořadatelem ŽB Morava byl oddíl LCE a centrem závodů bylo fotbalové hřiště v obci Přečkovice, cca 8 km JV od Luhačovic.

Sobotní klasika  se běžela SZ od centra na mapě „Přečkovice“, v kopcovitém smíšeném lese, s přeběhem přes louky a potok u Cyrilometodějské stezky. Ve  velmi horkém dni startovalo 506 závodníků všech věkových kategorií. My jsme měli zástupce v žákovských a veteránských kategoriích a výsledky našich borců byly docela solidní: D70B Keša 1./1, H12 Honzík 14./24, H14B Vašek 11./35, H35B Petr 2./ 8, H70B Standa 7./9,  HDR úspěšně absolvoval Víťa s doprovodem.

Nedělní krátká trať byla naopak JV od centra, za Volkovým potokem na mapě „Kamenná“ v členitém terénu s porostem různé průběžnosti a s množstvím zrádných rýh. V dalším tropickém dni odstartovalo 524 závodníků a naše výsledky byly obdobné jako v sobotu. D70B Keša 1./1, H12 Honzík 12./24, H14B Vašek 12./34, H21B Petr 25./ 42, H70B Standa 5./7,  H75B Mirek 4./4.