Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Volejbal - o akcích

7. ročník turnaje ABSOLUT MIX - O pohár starosty města

publikováno 30.08.2009 (aktualizováno 03.09.2009)

Poslední srpnový víkend jsme tradičně uspořádali dvoudenní turnaj.

Přihlásilo se opět 16 družstev, v pátek před turnajem se ale omluvily Mikulovice a bez omluvy nepřijely týmy z Černé Vody, z Nysy a z Głuchołaz. Zřejmě to mělo souvislost s počasím - vzdálenější týmy prostě vyrazily na naplánovanou víkendovku s tím, že nějak to vyjít musí, kdežto v blízkém okolí se asi ráno podívali z okna a zabalili to.

Sobota nám tedy poprvé propršela, ale povzbuzovala nás dobrá předpověď - na sobotu přeháňky s max. srážkovým úhrnem 25 mm, na neděli slunečno. Z předpovídaných přeháněk se vyklubal téměř celodenní souvislý mírný déšť, ale hrát se dalo a na poslední zápasy už nepršelo.

V neděli už bylo počasí, na jaké jsme na Absolutu zvyklí, ale odhalili jsme pozoruhodnou vlastnost naší umělé trávy - při schnutí klouže víc než při dešti.

O výsledcích se v tomto článku nebudu rozepisovat, ty jsem již umístil do sekce volejbalových výsledků - zde. Snad jen několik perliček. V sobotu byla zajímavé tři remízy ve skupině A (dvě z nich dokonce i na malé body) a také několikanásobné ověřování pořadí ve skupině B (Mafie měla skóre malých bodů 98:78 a Kaliči 94:75). Mezi nedělní zajímavosti patří to, že ze dvanácti zápasů semifinalové a finalové fáze, se sedm rozhodovalo až v tie-breaku.

V závěru turnaje jsme ještě nabídli možnost předběžného přihlášení (rezervace) na příští ročník a toho využilo 8 týmů: Mafie, Kaliči, Ondráci, Břidličná, 2x 3x smrt, Vzduši a Sígři.

Jakmile se mi dostanou do ruky fotografie, zveřejním je v galerii, 47 pěkných fotek ze soboty je na stránkách Okresního volejbalového svazu Jeseník - tady.

03.09. Z cca 400 fotek různé kvality a různého stupně publikovatelnosti jsem vybral něco do tří galerií - sobota, neděle a týmy.

« 12 / 2018 »