Úvod » Volejbal - o akcích

Před volejbalovou sezónou 2009/2010

publikováno 30.09.2009

Je tady říjen a v tomto měsíci obvykle začíná sezóna halového volejbalu. Podívejme se tedy, jak na tom letos jsme a co můžeme očekávat.

 

Co se týká děvčat, tak jsem to ještě před měsícem viděl v nejčernějších barvách, a to ze dvou důvodů: 1) nemáme v blízkém okolí možnost dlouhodobé soutěže, 2) odešlo nám celé "áčko", v deváté třídě nebyla ani jedna volejbalistka a v nižších třídách to po prázdninách taky nevypadalo moc optimisticky.

Teď jsem mírně optimistický, protože děvčat je v tuto chvíli docela dost: v 9. třídě možná Bára Tománková, v 8. třídě Katka Babjáková, Dominika Tomaštíková, Ivana Rautenkrancová, Nikola Šajdáková, Kristýna Sklenaříková, Dominika Hlavničková, Iveta Rovňánková ..., nově začaly chodit sedmačky Nikola Blahutová, Lucka Šťastná, Tereza Šeráková, mezi "velké" postoupily šesťačky Klára Novotná, Tereza Hlaváčková, Adéla Suchánková. Navíc máme trenérskou posilu a vypadá to i na hráčské posily z Jeseníku.

Se soutěží je to špatné, Méďa Cup (nebo nějaká jiná soutěž v Krnově) už asi nadobro skončil a do Jesenické ligy žen si letos nemůžeme troufnout. Budeme to tedy muset "lepit" přáteláky a jednorázovými turnaji v Głuchołazech, Vrbně, Nyse, Paczkově a pokusíme se co nejlépe připravit na "Putovní sako" a na Krajské kolo základních škol. Kdyby tato sestava vydržela do příští sezóny (příštího školního roku), určitě by stálo za to, poprvé se přihlásit do regulérní soutěže organizované Krajským volejbalovým svazem.

 

S dospěláky to letos vypadá nadějněji než v minulých sezónách, zřejmě konečně vymysleli soutěž přesně pro nás, Jesenickou ligu "mixveteránů" - soutěž mixů, ve které není omezen věk žen a muži musí mít nad 40 let (jeden z týmu nad 35 let). Protože je ve Zlatých Horách dost mladých volejbalistek: Petra Smitalová, Bára Zemanová, Míša Kamlerová, Pavla Dřímalová, Aneta Šajdáková ... a dost mužů - veteránů: Zdeněk Trličík, Olda Janíček, Miloš Adámek, Honza Dvořák, Jarda Vojčák, Tomáš Novotný, Paľo Petrek, Michal Berka, měli bychom mít ty nejvyšší ambice.

Kalendář akcí

« 08 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení

Anketa

Tyto stránky sleduji kvůli dění:

  v orientačním běhu
173 (53,9%)

  ve volejbalu
119 (37,1%)

  v orientačním běhu i volejbalu
29 (9,0%)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz