Úvod » Volejbal - o akcích

8. ročník turnaje ABSOLUT MIX - O pohár starosty města

publikováno 29.08.2010 (aktualizováno 02.09.2010)

V tradičním termínu - poslední srpnový víkend - přibyl na podstavci Poháru starosty města sedmý tým. Nesrovnalost v číslech hned vysvětlím. Na počátku se turnaj trochu "hledal". Úplně poprvé se hrálo jen jeden den a turnaj měl v názvu slovní spojení ABSOLUT OPEN, což mělo znamenat, že jsme nechtěli zavádět žádné povinné kvóty pro ženy. Tato neobvyklá a revoluční myšlenka přežila 3 roky.  Z prvního ročníku se nezachovala sestava vítězného týmy, ale jen jeho název - Kovohutě Břidličná. Druhý rok se hrálo stále jako ABSOLUT OPEN - vítězní Bertíci (jejichž sestava už je na poháru) měli tehdy v týmu jednu ženu. Třetí ročník byl zase trochu zvláštní. Hrály se vlastně dva turnaje v jednom - bez omezení a smíšený, pro nejž tak vznikl nezvyklý název ABSOLUT MIX. A opět vyhráli Bertíci. Od čtvrtého ročníku se hraje standartní turnaj smíšených družstev a postupně vyhráli Gim 2 Nysa, Zdar, opět Gim 2 Nysa a 3 x smrt.

Ale z historie zpět do současnosti, k letošnímu turnaji. Opět jsme se nevyhli tradičním "šachům" v posledním týdnu, díky nimž jsme do poslední chvíle nevěděli, kolik týmů přijede. Vypadalo to na zhruba 12, nakonec k našemu překvapení přijelo týmů 14 a s nimi hohužel i pořádný liják. Ale aspoň jsme v sobotu zažili raritu - 14 družstev, hrajících v jedné malé tělocvičně.

V neděli už bylo počasí solidní (i když úpal nehrozil) a turnaj jsme tak mohli dohrát v nezkráceném rozsahu a přijatelném čase.

Výsledky letošního ročníku jsou umístěny v sekci volejbalových výsledků - zde. Do galerie vítězných družstev letos přibyl tým Sumo.

Letos jsme opět nabídli možnost předběžného přihlášení (rezervace) na příští ročník, čehož využilo 7 týmů: Bertíci, OVK Jeseník, Mafie, Sumo, 3x smrt, Vzduši a Ondráci.

Jestli se mi dostanou do ruky nějaké fotografie z turnaje, samozřejmě je zveřejním v galerii.

31.8. Dostávám fotky různých autorů. Jak mi čas dovolí, budu na tyto stránky umísťovat (jak je zvykem) galerie o maximálním počtu 20 snímků. Začínáme fotkami deseti družstev, které v sobotu nafotil Petr Hradecký. Takže sledujte, snad budou galerie přibývat.

1.9. Vybral jsem a do galerie na "bandě" umístil několik fotek od Petra Klímy.

2.9. Přidány další galerie z fotek Petra Hradeckého: sobota, neděle, vyhlášení výsledků.

Fotogalerie Petra Hradeckého se všemi jeho fotkami z turnaje je zde

Fotogalerie Petra Klímy se všemi jeho fotkami z turnaje je zde.

Fotogalerie Ivo Navrátila se všemi jeho fotkami z turnaje je zde.

Kalendář akcí

« 01 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení

Anketa

Tyto stránky sleduji kvůli dění:

  v orientačním běhu
174 (54,0%)

  ve volejbalu
119 (37,0%)

  v orientačním běhu i volejbalu
29 (9,0%)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz