Originál kolekce na Zoot.cz

2. závod HŽP - Sportovní klub OB Bruntál

publikováno 05.10.2010

Skončily celostátní závody, začal říjen plný oblastních závodů - 6x jednotlivci, 1x štafety.

V sobotu 2. října jsme za pěkného počasí běhali v krásném prostředí Nízkého Jeseníku - v podobných terénech kdysi nabíral formu legendární Železník. My jsme závodili v lesíku JV od Bruntálu, SZ od obce Dlouhá Stráň, kde bylo centrum závodu.

Na poměrně malém prostoru byly natočeny tratě s docela velkým počtem kontrol, tedy s krátkými postupy, takže ne úplně "long" podle definice. Přesto se mi osobně trať docela líbila, hezky to "odsejpalo", jenom klasifikace porostů byla místy překvapivá. Např. z K21 na K22 jsme v kategorii H21L běželi ve dvojici prakticky středem středně zeleného hustníku a mysleli jsme si, že běžíme po jeho okraji. Ale jinak opravdu pěkný závod v ideálním počasí.

Zlatohoráků závodilo 14 a tentokrát to byla pro nás přehlídka 2. míst.

D10 Terka - 2./5, D12 Klára - 2./14, D21 Bára - 4./11, D45 Hanka - 4./8, H16 Marek 4./6, H18 Láďa - 8./9, H21L Tomáš 11./21, H55 Jirka - 2./15, HDR Erik2., Janka - 10./23, DH10N Vašek Siatka (poprvé na závodech) - 2., Halka - 8./9, P3 Petr - 14., Halka 17./19.

Celkové oficiální výsledky s mezičasy jsou zde.

Tradičně pěkné fotky má na svém fotoblogu pan Tomeček.