Úvod » Orientační běh - kalendář

Kalendář závodů 2011

publikováno 28.12.2010 (aktualizováno 16.03.2011)

Oblastní žebříček jednotlivců - Hanácká oblast 

26.3. 1. HŽJ krátká JPV
26.3. 2. HŽJ sprint JPV
2.4. 3. HŽJ krátká PTE
9.4. 4. HŽJ klasika (současně 1. ŽB, M Moravy na klasické trati) ASU
30.4. 5. HŽJ krátká (M HO na krátké trati, odpol. 2. HŽ štafet) ZLH
7.5. 6. HŽJ krátká (odpoledne 3. HŽ štafet) KSU
27.5. 7. HŽJ sprint (současně M HO ve sprintu) pátek JPV
28.5. 8. HŽJ klasika (současně 4. ŽB) ABR, SBR
4.6. 9. HŽJ klasika (současně M HO na klasické trati) TZL
25.6. 10. HŽJ krátká (současně 8. ŽB) JPV, UOL
3.9. 1. HŽP klasika (současně ŽA a 9. ŽB) KON
10.9. 2. HŽP klasika SOP
24.9. 3. HŽP klasika UOL
1.10. 4. HŽP krátká (odpoledne 4. HŽ štafet) ASU
15.10. 5. HŽP klasika LOL
22.10. 6. HŽP klasika SSU
28.10. 7. HŽP klasika KON
5.11. 8. HŽP klasika JPV

 

Oblastní žebříček štafet - Hanácká oblast

10.4. 1. HŽ štafet (současně ČP, M Moravy a M HO štafet) ASU       
30.4. 2. HŽ štafet (dopoledne 5. HŽJ) ZLH
7.5. 3. HŽ štafet (dopoledne 6. HŽJ) KSU
1.10. 4. HŽ štafet (dopoledne 4. HŽP) ASU

  

Mistrovství Hanácké oblasti

1.4. noční (pátek před 3. HŽJ) PTE       
10.4. štafety (současně ČP, M Moravy a 1. HŽ štafet) ASU
30.4. krátká (současně 5. HŽJ, odpoledne 2. HŽ štafet) ZLH
27.5. sprint (současně 7. HŽJ) JPV
4.6. klasika (současně 9. HŽJ) TZL

   

B žebříček - Morava a Slezsko

9.4. 1. ŽB klasika (současně 4. HŽJ) ASU
14.5. 2. ŽB klasika (současně ČP a ŽA) AOP
15.5. 3. ŽB krátká (současně ČP a ŽA) AOP
28.5. 4. ŽB klasika (současně 9. HŽJ) ABR, SBR
29.5. 5. ŽB krátká ABR, SBR
18.6. 6. ŽB klasika MOV
19.6. 7. ŽB krátká HAV
25.6. 8. ŽB krátká (současně 11. HŽJ) JPV, UOL
3.9. 9. ŽB klasika (současně ŽA a 1. HŽP)                                KON
4.9. 10. ŽB krátká KON

  

Mistrovství České republiky 

16.4. M ČR v nočním orientačním běhu ZBM      
11.-12.6. M ČR na krátké trati TTR
2.9. M ČR ve sprintu KON
17.-18.9. M ČR na klasické trati EKP
8.10. M ČR štafet KSU
9.10. M ČR klubů a oblastních výběrů žactva KSU

 

Vícedenní závody 

22.-24.4. Pražské velikonoce (Nedamov, Kozly) DKP
23.-25.4. HANÁ Orienteering Easter (Zlaté Hory, Vidnava) OOL, KON
2.-6.7.  Česká Kanada (Kunžak - Zvůle) PGP 
2.-6.7.  Advanta (Mladkov - Petrovičky) DOB 
3.-7.7.  Kaszebe O-Cup (Rumia, Wejherowo)  SRU 
8.-10.7. Cena střední Moravy (Šternberk, Dalov) KON, OOL 
14.-17.7. H.S.H. Vysočina Cup  CHT 
22.-24.7.  Grand Prix Silesia  AOP 
22.-24.7.  Grand Prix Slovakia (Ladomerská Vieska)  RBA 
28.-31.7.  Karst Cup (Krásnohorské Podhradie)  TKE 
29.7.-1.8.  Petit Prix  TJN 
3.-7.8.  5 denní Bohemia (Nový Bor) BOR 
12.-14.8.  Grand Prix Polonia (Podgórzyn) PJG
20.-21.8.  Pěkné prázdniny  TUR 
26.-28.8.  Cena východních Čech  PHK 
26.-28.8.  Grand Prix Pomorza (Bytów) AGD 

 

Soustředění

12.-13.3. Otevřené předjarní (Skalka) JPV, UOL
1.-3.4. Otevřené, před LODM (Ptení) JPV, UOL
6.-8.5.  Žákovské družstvo (Svojanov či Maletín)  ŽD HO
4.-14.8. Silva O´Camp (Vidnava)  OOL 
30.9.-2.10.  ŽD, před M ČR výběrů (Srní u Moravské Třebové)  ŽD HO 
27.-29.10.  Závěr 2011, úvod 2012  SCM 

 

Kalendář akcí

« 08 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Anketa

Tyto stránky sleduji kvůli dění:

  v orientačním běhu
173 (53,9%)

  ve volejbalu
119 (37,1%)

  v orientačním běhu i volejbalu
29 (9,0%)



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz