3. závod HŽP - UOL

publikováno 04.10.2011

Běželo se 24. září v Lošově. Docela hezké závody, kterým výrazně prospělo nádherné letní počasí a hezké hřiště na kraji obce jako shromaždiště. Lesní prostor byl řádně podzimně zarostlý podrostem, ale určitě se nedá říci, že by se stavitel sadisticky vyžíval v těch nejhorších pasážích. Závod byl opět tříoblastní, takže docela dobře obsazený.

Jak jsme si na náročných tratích s velkým převýšením vedli? Všichni jsme byli hodně daleko od medailových pozic. Terka s Klárou byly po náročném volejbalově-orienťáckém týdnu dost unavené a jejich 9. a 11. místo odpovídalo momentálním možnostem. Hanka se protrápila k 15. místu. Vašek doběhl na solidním 16. místě. Místo Marka běžel v H16 mimo soutěž Láďa a závod se mu nepovedl. Tomáš na 20. místě, na ty nejlepší velká ztráta, ale zajímavostí bylo, že na čase 90 min. a pár sekund se nás sešlo hned šest. Erik se zase v podstatě samostatně orientoval a k tomu solidně běžel. V příchozích běželi manželé Siatkovi, Silva byla úspěšnější. Kompletní výsledky jsou na webu Hanácké oblasti.