Originál kolekce na Zoot.cz

8. závod HŽP - JPV

publikováno 11.11.2011

Letošní orienťácká sezóna skončila až v listopadu, konkrétně 5. listopadu dlouhým sprintem v Tovačově. Tedy závodem sprintového charakteru v zástavbě, který měl délky tratí takové, že kvůli nim stálo za to přijet až ze Zlatých Hor (JJ by mě za tento přístup jistě řádně vyplísnil). A závod to byl dost pěkný nejen kvůli neuvěřitelnému možství různých masek a komických převleků - viz fotky na stránkách závodu. Hodně nudné to bylo pouze na ultrarovné cestě v nové zástavbě, ale i tomu se dalo vyhnout - např. Otri běhal úplně jinudy - viz obpostupy. Sportovní hodnotu závodu zvedl první muž rankingu Olaf, který zabodoval i převlekem Concord.

Z našich dvanácti závodníků byla mírná většina v "civilu", dále běžel hmyz, seladon, permoník, spáč a pankáč. Zejména Hanka tak odhalila svou pravou identitu.

Celkově to byl takový příjemný happening na závěr sezóny, ale samozřejmě k němu patří i výsledky - zde. D12 Terka 4. místo, D14 Klára 7. místo, D45 Hanka 8. místo, H10 Erik 4. místo, H12 Vašek 21. místo, H16 Marek 5. místo, H21 Tomáš 15. místo, H45 Pavel 17. místo, H55 Jirka 13.místo, P Jitka 18.místo, Silva 20., Radim 25.

K celé sezóně bych se měl ještě vrátit, zatím jsem do sekce Orientační běh - výsledky vložil tradiční přehled umístění našich závodníků v Superžebříčku Hanácké oblasti - zde. Sice pro žactvo a dorost jsou kvůli zisku licencí důležitější jarní a podzimní žebříček a v kategoriích DH21 Superžebříček prakticky o ničem nesvědčí, ale přece jen je to jistý přehled naší účasti na "oblasťácích".