Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Orientační běh - kalendář

Kalendář závodů 2012

publikováno 02.03.2012 (aktualizováno 20.03.2012)

Oblastní žebříček jednotlivců - Hanácká oblast

24.3. 1. HŽJ klasika + dlouhá (současně M HO na dlouhé trati JPV
31.3. 2. HŽJ sprint (současně M HO ve sprintu) LOL
31.3. 3. HŽJ krátká UOL
21.4. 4. HŽJ KSU
28.4. 5. HŽJ krátká (současně M HO na krátké trati) SSU
5.5. 6. HŽJ klasika (současně 2. etapa HOF) OOL
12.5. 7. HŽJ klasika VIC
2.6. 8. HŽJ klasika (současně 4. ŽB) PLU, KON
23.6. 9. HŽJ klasika (současně M HO na klasické trati) SBR
8.9. 1. HŽP klasika (současně 7. ŽB) ASU
15.9. 2. HŽP klasika MOV
22.9. 3. HŽP klasika SSU
30.9. 4. HŽP sprint PTE
13.10. 5. HŽP klasika KSU
20.10. 6. HŽP klasika ASU
27.10. 7. HŽP krátká STE
3.11. 8. HŽP klasika JPV

 

Oblastní žebříček štafet - Hanácká oblast

15.4. 1. HŽ štafet (současně M Moravy a Slezska štafet) BBM, PBM
26.5. 2. HŽ štafet (současně M HO štafet a ČPŠ) JPV, UOL
30.9. 3. HŽ štafet PTE

 

Mistrovství Hanácké oblasti

31.3. sprint (současně 2. HŽJ, odpoledne 3. HŽJ) LOL 
18.4. noční  PTE
28.4. krátká (současně 5. HŽJ) SSU
26.5. štafety (současně 2. HŽ štafet a ČPŠ) JPV, UOL
23.6. klasika (současně 9. HŽJ) SBR

 

B žebříček - Morava a Slezsko

14.4. 1. ŽB klasika (současně M Moravy a Slezska na klasické trati) BBM, ZBM
19.5. 2. ŽB klasika ADA
20.5. 3. ŽB krátká ADA
2.6. 4. ŽB klasika (současně 8. HŽJ) PLU, KON
3.6. 5. ŽB krátká PLU, KON
16.6. 6. ŽB klasika SKM
8.9. 7. ŽB klasika (současně ŽA a 1. HŽP) ASU
9.9. 8. ŽB krátká (současně ŽA) ASU

 

Mistrovství České republiky

21.4. M ČR v nočním orientačním běhu FSP 
1.6. M ČR ve sprintu BOR, LDC
9.-10.6. M ČR na krátké trati TZL
28.-29.9. M ČR na klasické trati PHK, TUV
6.10. M ČR štafet ZBM
7.10. M ČR klubů a oblastních výběrů žactva  ZBM

 

Vícedenní závody

6.-8.4. Velikonoce ve skalách (Nedamov) DKP
20.-22.4. Puchar Borów Dolnośląskich (Bolesławiec) OPK
4.-6.5. HANÁ Orienteering Festival (Zlaté Hory, Głuchołazy) OOL
29.6.-1.7. Cena střední Moravy (Okrouhlá, Boskovice) KON
5.-8.7. Vícedenní závody Bečov (Bečov nad Teplou) EKP
6.-8.7. Puchar Wawelu (Ogrodzieniec) WKR
12.-15.7. Grand Prix Slovakia Slovak & Karst Cup (Jahodná) KYS, TKE
13.-15.7. H.S.H. Vysočina Cup (Leština u Skály) CHT
20.-22.7. Veteran Cup (Záměl) VAM
26.-29.7. Grand Prix Silesia (Vidnava) AOP
27.-29.7. Limanowa Cup (Stara Wieś, Tymbark) BOR
17.-19.8. Grand Prix Polonia (Jelenia Góra, Pogórzyn) PJG
18.-19.8. Tři etapy Brada (Brada) SJC
31.8.-2.9. Cena východních Čech (Seč) LPU

 

Soustředění

10.-11.3. Otevřené zejména pro žactvo (Brodek u Přerova) JPV, UOL
24.-25.3. Úvodní žákovského družstva HO (Malé Hradisko) ŽD HO
5.-8.5. SCM (Zlaté Hory) SCM
2.-12.8. Silva O´Camp (Vidnava) OOL
28.-30.9. ŽD, před M ČR výběrů žactva (Ptení) ŽD HO
25.-28.10. Závěrečné a hodnotící (Šternberk) SCM

 

Kalendář akcí

« 08 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Anketa

Tyto stránky sleduji kvůli dění:

  v orientačním běhu
173 (53,9%)

  ve volejbalu
119 (37,1%)

  v orientačním běhu i volejbalu
29 (9,0%)



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery